Kontakti

 

Vadošais dalībnieks:

Motosports Racing Team

Lauris Ermanis – projekta vadītājs, e-pasts: lauris@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129460728

Ģirts Kehris – Finanšu menedžeris, e-pasts: girts@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129152255

Aivars Ermanis – Treniņu eksperts, e-pasts: aivars@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129285796

 

Projekta dalībnieks nr. 2

SK „Elkšņi”

Guntis Tauriņš – lokālais projekta koordinators, e-pasts: guntis@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129178947

Fīlips Kempelis – Treniņu eksperts, e-pasts: filips@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129450275

 

Projekta dalībnieks nr. 3

ASK „Porteris”

Nerijus Seduikis – lokālais projekta koordinators, e-pasts: nerijus@motosport-baltic.eu, Tālr. +37068626320

Paulius Galatiltis – Treniņu eksperts, e-pasts: paulius@motosport-baltic.eu, Tālr. +37062613417

Valdas Simonelis – Treniņu eksperts, e-pasts: valdas@motosport-baltic.eu, Tālr. +37062613417

 

Rakstiet mums

Jūsu vārds (nepieciešams)

Jūsu e-pasts (nepieciešams)

Temats

Jūsu ziņa

captcha