Motosports – Elkšņi Racing Team karsējmeiteņu atlase

Vakar, 15.aprīlī, veikala Motosports telpās notika Motosports Elkšņi Racing Team 2102.gada sezonas karsējmeiteņu atlase. Žūrijas komisija ar Fīlipu Kempeli, Jāni Lapsiņu, Lauri Ermani, Mārtiņu Kļaviņu un Kitiju Bergmani sastāvā, izvērtēja meiteņu, atraktivitāti un no 23 pretendentēm, kuras bija ieradušās uz atlases otro kārtu, izvēlējās četras tās, kas būs galvenās Motosports Elkšņi RT atbalstītājas un priecēs ne tikai sportistu, bet arī fanu acis un sirdis 2012.gada sezonā!

Fīlips Kempelis/Motosports Elkšņi RT menedžeris/:

Kopā pieteicās 68 meitenes un esam priecīgi par tik lielu atsaucību. Tas nozīmē, ka motokross ir aktuāls un jaunieši labprāt iesaistās ar motokrosu saistītās aktivitātēs. Uz fināla atlasi aicinājām 23 meitenes un jāsaka, ka darbs pie 4 uzvarētāju noskaidrošanas vēl turpinās. Pagaidām skaidrība ir par divām, bet pārējās noskaidrosim tuvākajā laikā. Paldies visām meitenēm par atsaucību un drosmi!

Piedāvājam noskatīties nelielu video no karsējmeiteņu atlases, kuru iemūžināja Kristers Teko, kārtējo reizi apliecinot, ka ir ne tikai labs motobraucējs, bet veido arī lieliskus videomateriālus!

Ar Motosports Elkšņi RT karsējām klātienē varēsiet iepazīties jau 13.maijā Battery Superkauss posmā Valmierā!

Ar ko atbildēs konkurenti?

 

Video: Kristers Teko, Kamera un montāža: Edgars Burakēvičs

Tags: ,