Nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Hallē norisinājās šīs valsts čempionāta otrais posms, uz kuru devās arī Motosports RT sportists Rainers Žuks, lai otrajā posmā mēģinātu izcīnīt pirmos ieskaites punktus 125cm3 klasē. […]

Nīderlandes čempionāta otrais posms Hallē ne visai veiksmīgs!

Nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Hallē norisinājās šīs valsts čempionāta otrais posms, uz kuru devās arī Motosports RT sportists Rainers Žuks, lai otrajā posmā mēģinātu izcīnīt pirmos ieskaites punktus 125cm3 klasē. Pirmajā posmā pirms divām nedēļām tas vēl neizdevās taču, šajā reizē tas jau tika uzstādīts par mērķi.

Kvalifikācijā, kurā piedalījās 49 sportisti, Rainers uzstādīja 29. ātrāko apļa laiku un pārliecinoši kvalificējās finālbraucieniem. Taču tie solījās būt ļoti grūti, jo visas dienas garumā lija lietus, kas trasi bija pārvērtis īstā dubļu vannā un izdzīvošanas poligonā. Pēc pirmā brauciena iesildīšanās apļa, dodoties jau pie starta barjeras, Rainera motociklam pārlūza sīka priekšējo bremžu mehānisma detaļa. Tādu detaļu sabojāšanos reti kurš motobraucējs savā praksē atceras, taču šoreiz tā notika. Pateicoties mehāniķim, tika iespējami ātri atrasts primitīvs risinājums, taču tas Raineram maksāja aizkavēšanos startā un braucienu nācās uzsākt kā pēdējam. Brauciena laikā, smagajā trasē, tika noķerti un apsteigti vairāk kā 10 konkurenti un vienu brīdi tika sasniegta 29. vieta, taču tad piedzīvots kritiens, kam sekoja vēl divi, vienā no kuriem piedzīvots visai smags kājas sasitums. Rezultātā – izstāšanās… Lai arī Rainers bija apņēmības pilns cīņu turpināt otrajā braucienā, tomēr organizatori to nolēma atcelt – loģisks lēmums, ņemot vērā trasē izveidojušos situāciju.

Pirmo punktu izcīnīšana jāatliek uz nākamo posmu, kurš notiks 14. maijā pilsētā Rhenen.

Lielu paldies vēlamies teikt visiem Rainera atbalstītājiem:

Viesu nams Kalnozoli, Liepavoti, Autorepublika.lv, Madonas novada dome, Motosporta Atbalsta Centram, GT Auto Group, Acerbis, veikalam Motosports, Michelin, Green Suspension, Vertex, Lazer, Sarkaņu pagasta padome, Decallab un Effortsports.

Kā arī visiem pārējiem atbalstītājiem, kuri ir snieguši atbalstu šīs sezonas sagatavošanās procesā, lai varētu piedalīties pirmajos divos Nīderlandes čempionāta posmos, kā arī paldies visiem faniem un vecākiem!

Tags: