Par projektu

Wings4Start projekts tika uzsākts 1. oktobrī 2010. gadā un kopš tā brīža ir iesākta informācijas apmaiņa ar sporta ekspertiem un speciālistiem, darbs ar skolām, bērnu namiem.

Projekta mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar veselīga dzīves veida pavadīšanas iespējām, visiem jaunajiem interesentiem dot iespēju klātienē iepazīt motosportu un pašiem izbaudīt sportista dzīvi ar fiziskajiem treniņiem un braukšanu ar motociklu.

Projekta viena no pamatnostādnēm ir informēt jauniešus, ka sports un tajā skaitā motosports ir lieliska alternatīva bezdarbībai, nelietot alkoholu, nesmēķēt, un nedarīt citas neveselīgās lietas. Projekts tiek aicina, sākt nodarboties ar sportu, uzlabot savu fizisko stāvokli, veselību un, kas zina, varbūt arī tieši kāds no iesaistītās skolas bērniem kļūs par nākamo talantīgo motosportistu.

Projekta īstenošanā tiks iesaistīti arī bērnu vecāki, vairāki treneri un eksperti, tiks popularizēts sportisks dzīvesveids, stāstīts par pareizu fizisko treniņu aizvadīšanu, par tehniskajām niansēm, kā arī demonstrēta pareizas un drošas braukšana. Latvijā un Lietuvā 70 skolās tiks ieviests eseju konkurss, pēc kura kura plānotas aktivitātes atsaucīgākajās 24 skolās, kā arī 7 bērnu namos. Visās šajās iestādēs tiks organizēti arī otrā līmeņa eseju konkursi, kur atsaucīgāko skolas un bērnu namu eseju autori tiks izraudzīti turpmākai sadarbībai, apmeklējot motosporta sacensības un nometnes. Jauniešiem svarīgākais notikums būs motosporta nometnes, uz kurām tiks atlasīti paši labākie eseju autori, kuriem būs iespēja 5 dienas piedalīties motosportista treniņa procesā ekspertu uzraudzībā. Bērnu nama jaunieši, kuri būs visatsaucīgākie un visaktīvāk līdzdarbosies kopā ar ekspertiem, tiks vesti uz motosporta sacensībām, lai klātienē varētu iepazīties ar šo sporta veidu. Projekta attīstība būs kā pamats jauniešu sportiskā dzīvesveida nostiprināšanai, attiecīgajos reģionos un radīs bāzi turpmākajai latviešu un lietuviešu sadarbībai piekopjot un veicinot sportisku dzīvesveidu, radot jauniešiem motivāciju arī dzīvē sasniegt augstākus mērķus.

Projekta komanda, Latvijas un Lietuvas pusei kopīgi sadarbojoties ar dažādiem motosporta ekspertiem, veido programmu, lai arī pierobežu jaunieši tiktu pietiekami informēti par veselīgu dzīvesveidu, iesaistīti aktivitātēs un radītu viņos interesi par motosportu. Plānots, ka tiks iesaistīti 4200 jaunieši un vairāk kā 1600 no visiem, kas piedalīsies, būs iespēja turpmāk strādāt individuāli ar ekspertiem un projektā iesaistītajiem speciālistiem, kuri palīdzēs rast motivāciju un stimulu, jauniešu mērķu sasniegšanai sportā kā arī dzīvē. Par visu sīkāk variet iepazīties mūsu mājas lapā www.wings4start.eu

 

Projekta dalībnieki:

Motosports Racing Team

SK „Elkšņi”

ASK „Porteris”

Projekta darba grupa:

Vadošais dalībnieks:

Motosports Racing Team

Lauris Ermanis – projekta vadītājs, e-pasts: lauris@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129460728

Ģirts Kehris – Finanšu menedžeris, e-pasts: girts@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129152255

Aivars Ermanis – Treniņu eksperts, e-pasts: aivars@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129285796

 

Projekta dalībnieks nr. 2

SK „Elkšņi”

Guntis Tauriņš – lokālais projekta koordinators, e-pasts: guntis@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129178947

Fīlips Kempelis – Treniņu eksperts, e-pasts: filips@motosport-baltic.eu, Tālr. +37129450275

 

Projekta dalībnieks nr. 3

ASK „Porteris”

Nerijus Seduikis – lokālais projekta koordinators, e-pasts: nerijus@motosport-baltic.eu, Tālr. +37068626320

Paulius Galatiltis – Treniņu eksperts, e-pasts: paulius@motosport-baltic.eu, Tālr. +37062613417

Valdas Simonelis – Treniņu eksperts, e-pasts: valdas@motosport-baltic.eu, Tālr. +37062613417