Aizvadītajā nedēļas nogalē 26. un 27. jūlijā Vidrižos norisinājās 1. Latvijas čempionāta un 4. Baltijas čempionāta posms enduro. Piedalījās vairāk kā 80 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Krievijas. […]

Pirmais Latvijas čempionāta enduro posms Vidrižos

Aizvadītajā nedēļas nogalē 26. un 27. jūlijā Vidrižos norisinājās 1. Latvijas čempionāta un 4. Baltijas čempionāta posms enduro. Piedalījās vairāk kā 80 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Krievijas.

Vairāk kā +30 grādu karstumā 1. dienā braucējiem bija jāveic 240 km, trasē pavadot gandrīz 7 stundas, bet otrajā dienā 160 km.

Ar labiem panākumiem startēja Motosports Racing Team komandas braucēji.

E1 klasē pirmajā dienā tehniskas ķibeles dēļ, izstāšanos piedzīvoja Edgars Siliņš, bet otrajā dienā Edgaram izdevās uzvarēt, apsteidzot savu konkurentu Veiko Raats no Igaunijas, sacensību kopvērtējumā Edgaram 5. vieta.

E3 klasē startēja Lauris Ermanis un Sandris Kļaviņš. Abas dienas uzvaras izcīnīja Lauris Ermanis, līdz ar to uzvara arī sacensību kopvērtējumā, aiz sevis atstājot Kristianu Evarsonu un Eināru Vinteru. Abas dienas šajā pašā klasē 4. vieta Sandrim Kļaviņam.

E2 klasē abas dienas ceturtajā vietā ierindojās Kristaps Bajārs.

Uzvaru izcīnīja Igauņu motosportists Martins Leoks, 2. vieta Lietuviešu sportistam Arunas Gelažnikas, bet 3. vieta Matias Savo no Somijas.

Hobiju klasē Leo Gulbis pirmajā dienā ierindojās 4. vietā, bet otrajā dienā 5. vietā, posma kopvērtējumā Leo 5. vieta.

Veterānu klasē abas dienas 2. vieta un stabils sniegums Andrim Kalniņam, kas sacensību kopvērtējumā deva 3. vietu.

Kvadru klasē 2. vietu sacensību kopvērtējumā izcīnīja Ralfs Kaliksons

Komandu vērtējumā Motosports Racing Team izdevās izcīnīt uzvaru, divu dienu summā par vienu apsteidzot Somerpalu Motoklubi no Igaunijas.

Rezultāti apskatāmi šeit: http://www.appasaule.lv/rm/?rm_func=reslt&rm_subf=enduromenu&cmp=18

Nākamās enduro sacensības augustā (16-17.08.14.) Zantē, kur norisināsies Baltijas čempionāta 5. posms un Latvijas čempionāta 2. posms.

Paldies visiem draugiem un atbalstītājiem.

Tags: