„Wings For Start” darbinieki arī augustā nav sēdējuši bezdarbībā un ir bijuši ciemos uz vēl vienu bērnu namu, un šoreiz tas bija Salas novadā, Sēlijas pagastā, Sēlijā, Līkumos. Arī šajā […]

Prese Relīze Nr. 10

„Wings For Start” darbinieki arī augustā nav sēdējuši bezdarbībā un ir bijuši ciemos uz vēl vienu bērnu namu, un šoreiz tas bija Salas novadā, Sēlijas pagastā, Sēlijā, Līkumos. Arī šajā apmeklējumu mūsu darbiniekus bērni spēja pārsteigt ar kaut ko interesantu un nebijušu.  

Šoreiz kā mūsu eksperts uz Elejas bērnu namu līdzi bija Augusts Justs, Reinis Purvēns, un arī līdzi bija atbraucis Motosports Racing Team jaunais motobraucējs Marks Berkulis, kurš saviem vienaudžiem arī pastāstīja par savu pieredzi motosportā. Augustam šī nebija pirmā reize, kad viņš devās līdz mūsu komandai līdz. Augusts bērniem pastāstīja par to kā viņš sāka nodarboties ar motosportu un to, ka nekad nevajag aizmirst par saviem sapņiem, un ja arī tagad tie nav īstenojami, tad uz tiem vajag tiekties un pienāks dzīves brīdis, kad tas viss kļūs pavisam reāls.

Bērniem šis mūsu apmeklējums bija, kā liels piedzīvojums, jo ne katru dienu viņiem ir iespēja apskatīt motociklus tik tuvā attālumā, kā arī kopā ar sportistiem nobildēties un par piemiņu saņemt arī bildes no šī „Wings For Start” komandas apmeklējuma.

Tags: