„Wings For Start” projekts jau ir sasniedzis finiša taisni. Viss tas, ko sākām plānot tieši pirms gada ir izdarīts, un varam būt ļoti gandarīti, ka viss ieguldītais darbs šajā projektā […]

Preses relīze Nr. 11

„Wings For Start” projekts jau ir sasniedzis finiša taisni. Viss tas, ko sākām plānot tieši pirms gada ir izdarīts, un varam būt ļoti gandarīti, ka viss ieguldītais darbs šajā projektā nav bijis veltīgs, jo esam spējuši sniegt noderīgu informāciju gan bērniem, gan arī skolotājiem. Šī gada laikā esam bijuši 10 skolās un 3 bērnu namos, un visās šajās mācību iestādēs mūs gaidīja ar ļoti lielu laipnību un ieinteresētību.

Tāpat arī esam noorganizējuši plānotās 2 treniņnometnes, no kurām bērni nevēlējās nemaz doties mājās, kas tikai pierāda, ka esam strādājuši pareizā virzienā, jo neskatoties uz to, ka slodze treniņu laikā bija diezgan liela, bērniem bija tikai pozitīvas emocijas un vēlme strādāt un attīstīties.

Divas reizes šajā sezonā mums izdevās arī bērnu nama bērnus aizvest uz sacensībām, kurās viņiem bija iespēja klātienē vērot sacensību gaisotni, aprunāties ar sportistiem, palūgt saviem favorītiem autogrāfus, kā arī, protams, nobildēties un sev par piemiņu atstāt kādu fotogrāfiju no šī notikuma. Pirmā reize, kad Lejasstrazdu un Elejas bērnu nama bērni tika vesti uz sacensībām bija „Battery Superkauss”, kurš norisinājās Dobelē, „Ceļa Ēzeļu” mototrasē. Otrā reize bija Endurokrosa Latvijas čempionāts Vidrižos, uz kuru vedām Līkumu bērnu nama bērnus.

Šī gada laikā esam tāpat sadarbojušies arī ar vairākiem ekspertiem, kuri mums palīdzēja gan izbraukumos uz skolām, gan arī strādāja ar bērniem treniņnometņu laikā. Vēlamais teikt lielu paldies par sadarbību Marekam Osovskim, Edgaram Siliņam, Augustam Justam, Reinim Purvēnam, Markam Berkulim, Jānim Vinteram, Leonam Kozlovskim un Arnim Kalniņam.

Sakām lielu paldies visiem projektā iesaistītajiem darbiniekiem, kas ticēja šī mērķa īstenošanai un tāpat arī, kuriem bija patīkami strādāt ar bērniem parādot, cik patīkama var būt sportošana un veselīgs dzīves veids.