„Wings For Start” projekta ietvaros ir izveidoti unikāli apmācības VIDEO, kuriem Latvijā pazīstami eksperti, katrs savā jomā stāsta par pareizu braukšanas tehniku, par pareizu pozīciju uz motocikla, kā arī par […]

Preses relīze Nr. 12

„Wings For Start” projekta ietvaros ir izveidoti unikāli apmācības VIDEO, kuriem Latvijā pazīstami eksperti, katrs savā jomā stāsta par pareizu braukšanas tehniku, par pareizu pozīciju uz motocikla, kā arī par to, kā būtu pareizi jāvingro, kas jāievēro pie katras ēdiena reizes un visbeidzot par veselīgu uzturu.

Ir izveidoti vairāki video rullīšu – 7 video ir par pareizu braukšanas tehniku, pozīciju uz motocikla, 1 video ir par enduro, kurā tiek stāstīts par visām niansēm ar kurām ir jāsaskarās piedaloties enduro sacensībās, 1 video ir par drošu braukšanu, par to kādi pasākumi ir jāievēro pirms sāk braukt ar motociklu un, kāds ekipējums ir paredzēts priekš, drošas braukšanas ar motociklu. Un visbeidzot 2 video ir veltīti par veselīgu uzturu un pareizu vingrošanu pirms un pēc jebkurām fiziskām aktivitātēm. Visi šie video ir tapuši sadarbībā ar Mareka Osovska, Leona Kozlovska, Laura Ermaņa un Jāņa Vintera līdzdalību. Visi šie augstāk minētie eksperti ir speciālisti katrs savā jomā ar ļoti lielu pieredzi.

Šis video materiāls būs noderīgs ne tikai bērniem, kuri tikai tagad ir sākuši nodarboties ar motosportu, bet arī visiem tiem, kuriem ir vēlme pilnveidot savas braukšanas iemaņas, uzzināt visu par pareizu pozīciju uz motocikla.

Uz doto momentu visi šie video ir apskatāmi mūsu projekta mājas lapā – www.motosport-baltic.eu zem sadaļas VIDEO, bet mūsu mērķis ir šos video apvienot vienā veselā filmā, kuru pēc tam jau jebkurš interesents varētu iegūt savā īpašumā.