„Wings For Start” projekta noslēguma konference norisinājās 16. oktobrī Liepājā, kurā piedalījās visu trīs sadarbības motoklubu vadība. No Lietuvas puses ieradušies bija motoklubs Porteris un divi Latvijas motoklubu pārstāvoši cilvēki […]

Preses relīze Nr. 13

„Wings For Start” projekta noslēguma konference norisinājās 16. oktobrī Liepājā, kurā piedalījās visu trīs sadarbības motoklubu vadība. No Lietuvas puses ieradušies bija motoklubs Porteris un divi Latvijas motoklubu pārstāvoši cilvēki – SK Elkšņi un Motosports RT. Tāpat šajā pasākumā dalību ņēma arī nacionālo federāciju pārstāvji.

Šajā konferencē tika detalizēti izklāstīts paveiktais darbs, kas šī gada laikā ir paveikts, tika stāstīts, ka esam bijuši Penkules, Bēnes, Bukaišu, Remtes, Lutriņu, Kalvenes, Grobiņas, Priekules un Daudzeses pamatskolām, kā arī Grobiņas ģimnāzijā. Tāpat mūsu projekts ir bijis 3 bērnu namos – Lejasstrazdu, Elejas un Līkumu bērnu namos. Ir noorganizētas 2 treniņnometnes, kurās piedalījās vairāk kā 40 bērni. Bērnu namiem organizējām divus atsevišķus braucienus uz motosporta sacensībām, jūnijā šie bērni tika vesti uz „Battery Superkauss” trešo posmu Dobelē, savukārt augustā Līkumu bērnus vedām uz Endurokrosa Latvijas čempionātu Vidrižos.

Tāpat arī tika stāstīts par mūsu ekspertiem, bez kuriem viss šis projekts nebūtu bijis iespējams, un šajā garajā periodā ir piedalījušies vairāki eksperti – Edgars Siliņš, Augusts Justs, Marks Berkulis, Reinis Purvēns, Jānis Vinters, Mareks Osovskis, Lauris Ermanis, Leons Kozlovskis un Arnis Kalniņš.

Noteikti šī uzkrātā pieredze būs noderīga pilnīgi visiem, gan bērniem, gan ekspertiem, gan arī, protams, darbiniekiem, kuriem pat ir plāni visu šo iesākto turpināt un organizēt šāda tipa treniņnometnes un atbalstīt mazos puikas, gan tos, kas jau aktīvi sporto, gan arī tie, kas vēl tikai domā, ko savā dzīvē sasniegt novirzīt uz pareizā ceļa – veselīga dzīves veida.