„Wings For Start” darbinieki jūnijā ir bijuši ciemos uz vēl vienu bērnu namu, un šoreiz tas bija Jelgavas novadā, Elejas pagastā Elejā. Arī šajā apmeklējumu mūsu darbiniekus bērni spēja […]

Preses relīze Nr. 8

 

„Wings For Start” darbinieki jūnijā ir bijuši ciemos uz vēl vienu bērnu namu, un šoreiz tas bija Jelgavas novadā, Elejas pagastā Elejā. Arī šajā apmeklējumu mūsu darbiniekus bērni spēja pārsteigt ar kaut ko jaunu un interesantu.

„Wings For Start” darbinieki pārliecinājās, cik bērni ir dažādāki viens no otra, un ar dažādākām interesēm un vēlmi tiekties pēc uzstādītiem mērķiem. Pavisam droši var apgalvot, ka mūsdienu jaunatne ir mērķtiecīga un savā dzīvē vēlas sasniegt augstas virsotnes, ne tikai sportā, bet dzīvē vispārīgi.

Šoreiz kā mūsu eksperts uz Elejas bērnu namu līdzi bija Jānis Vinters, kurš ir daudzkārtējs Latvijas un Baltijas čempions enduro, endurokrosā, kā arī 4 reizes piedalījies Parīze – Dakāra rallijreidā, kur izcīnījis ļoti atzīstamus panākumus (labākais sasniegums kopvērtējumā sestā vieta). Jānis bērniem pastāstīja par to kā viņš sāka nodarboties ar motosportu un to, ka nekad nevajag aizmirst par saviem sapņiem, un ja arī tagad tie nav īstenojami, tad uz tiem vajag tiekties un pienāks dzīves brīdis, kad tas viss kļūs pavisam reāls.

Tāpat arī jūnija beigās gan Elejas bērnu nama, gan arī Lejasstrazdu bērnu nama bērniem bija tā vienreizējā iespēja apmeklēt motokrosa sacensības, un šajā reizē tās bija Latvijā ļoti populārais „Battery Superkauss” seriāla trešais posms, kurš norisinājās Dobeles „Ceļa Ēzeļu” mototrasē.

Tags: