„Wings For Start” darbiniekiem jūlijā darba netrūka, jo mēneša beigās bija paredzēta pirmā treniņnometne, kurai mūsu darbinieki gatavojās īpaši cītīgi, lai nometnes laikā nebūtu nekādi neparedzēti pārsteigumi. Kā norises vieta […]

Preses relīze Nr. 9

„Wings For Start” darbiniekiem jūlijā darba netrūka, jo mēneša beigās bija paredzēta pirmā treniņnometne, kurai mūsu darbinieki gatavojās īpaši cītīgi, lai nometnes laikā nebūtu nekādi neparedzēti pārsteigumi. Kā norises vieta pirmajā reizē tika izvēlēta Penkule un Tērvete un tieši šajā apvidū tika veiktas visas sporta aktivitātes. Katru dienu bērniem tika organizētas daudz un dažādas fiziskās sagatavotības treniņi un sporta konkursi. Dienas noslēgumā moto teorijas apmācība, kura laikā eksperti bērnus apmācīja par pareizu uzturu, pareizu fizisko sagatavošanos, un pareizu moto braukšanas tehniku.   

„Wings For Start” darbinieki pārliecinājās, cik bērni ir atšķirīgi viens no otra, un ar dažādākām interesēm un vēlmi tiekties pēc uzstādītiem mērķiem. Pavisam droši var apgalvot, ka mūsdienu jaunatne ir mērķtiecīga un savā dzīvē vēlas sasniegt augstas virsotnes, ne tikai sportā, bet dzīvē vispārīgi un ja bērni kaut ko patiešām vēlās, tad viņiem ir pa spēkam to arī izdarīt.

Mūsu ekspertu, treneru lomā tika izvēlēts profesionāls un ar ļoti lielu pieredzi trenera jomā Arnis Kalniņš, kuram nometnes sākumā palīdzēja joprojām ļoti aktīvi motosportā darbojošais Leons Kozlovskis, kā arī ar savus padomus par braukšanu sniedza Edgars Siliņš. Kā arī gribētos atzīmēt visus jaunos motobraucējus (Kārlis Kalējs, Marks Berkulis, Tomass Šileika, Emīls Bišofs un Reinis Purvēns), kuri kopā ar skolniekiem līdzdarbojās visās aktivitātēs un bērniem bija par paraugu, motosporta treniņos un arī ārpus tiem.

Kopumā mūsu nometnē piedalījās 22 bērni, kuri tika izvēlēti pēc iepriekš uzrakstītajām esejām un  skolotāju ieteikumiem, ņemot vērā skolēnu sekmes un izrādīto interesi par Wings For Start projektu.

Ļoti liels prieks, ka visi bērni bija gandarīti par pavadīto laiku mūsu nometnē, iegūstot daudz jaunu zināšanu par sportistu fizisko sagatavotību un motobraucēju treņiņu procesu.

Tags: