12. un 13. jūlijā Lapes pilsētā netālu no Kauņas norisinājās Baltijas čempionāta 3. posms enduro. Piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Krievijas. Ar labiem panākumiem startēja Motosports Racing […]

Siliņam un Ermanim uzvaras enduro sacīkstēs Lietuvā

Ar labiem panākumiem startēja Motosports Racing Team komandas braucēji.

E1 klasē pirmajā dienā 2. vietu izcīnīja Edgars Siliņš, bet otrajā dienā Edgaram izdevās apsteigt savu konkurentu Veiko Raats(Igaunija) par 1 sekundi un līdz ar to uzvara sacensību kopvērtējumā.

Šogad E3 klasē startē Lauris Ermanis un Sandris Kļaviņš. Pirmajā dienā Lauris izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties Kristianam Evarsonam, bet otrajā dienā izdevās sniegumu uzlabot un izcīnīt uzvaru E3 klasē.

Sandrim stabils sniegums abas dienas un izcīnīta 4. vieta.

Viskuplāk pārstāvetajā E2 klasē abas dienas ceturtajā vietā ierindojās Kristaps Bajārs.

Uzvaru izcīnīja Lietuviešu motosportists Arūnas Gelažnikas, 2. vieta Igauņu sportistam Martin Leok, bet 3. vieta Elary Talu no Igaunijas.

Hobiju klasē Leo Gulbis pirmajā dienā ierindojās 3. vietā, bet otrajā dienā 4. vietā, posma kopvērtējumā Leo 3. vieta.

Veterānu klasē pirmajā dienā uzvara Andrim Kalniņam, otrajā dienā 3. vieta, kas sacensībās deva uzvaru Veterānu klasē.

Kvadru klasē abas dienas 2. vieta Ralfam Kaliksonam un līdz ar to 2. vieta arī posma kopvērtējumā.

Komandu vērtējumā uzvara Motosports Racing Team, kam izdevās apsteigt Somerpalu Motoklubi no Igaunijas.

Nākamās sacensības jūlija beigās (26.-27.07.14.) Vidrižos, kur norisināsies Baltijas čempionāta 4. posms, Lietuvas čempionāta 3. posms un Latvijas čempionāta 1. posms.

Paldies visiem draugiem un atbalstītājiem.